Sprawozdanie z pierwszego roku

spsi spraw lipowca inkognito-page-001

Sprawozdanie z działalności radnego Piotra Nowaka dla mieszkańców Lipowca

                   W okresie minionego pierwszego roku działalności radnego wpłynęło do mnie 17 spraw które zostały poddane interwencji w urzędzie miasta i nie tylko, ponieważ część wymagała interwencji w RZGW, Nadleśnictwa czy Powiatu, z tymi tematami zazwyczaj wiąże się zwłoka. I tak na 17 zgłoszeń 10 zostało dokonanych osobiście, 1 telefonicznie 3 przez facebooka, 2 za pośrednictwem strony i 1 poprzes sms. 12 tematów zostało poruszone pismem do urzędu, 1 na sesji, 1 na komisji tematycznej, 3 telefonicznie. Na 17 zgłoszeń zrealizowanych pozytywnie zostało 14 a 3 są w toku.

            Poza zgłoszeniami jako radny, oczywiście z ramienia stowarzyszenia WDU przystąpiłem do programu grantowego, Tu Mieszkam Tu Zmieniam niestety nie udało się pozyskać środków dla dzieci ze szkoły Podstawowej numer 5 w Ustroniu Lipowcu, na szachy oraz wyjazd na basen.

              Została uruchomiona strona www.piotrnowak.com.pl umożliwiająca mieszkańcom zgłoszenia problemów oraz wypowiedzi na tematy związane z Lipowcem, która w okresie od 1grudnia 2014roku do 31 grudnia 2015 r. zyskała 5283 sesji, 4161 użytkowników, 8017 odsłon.

             W okresie pierwszoroczny doprowadziłem do dwóch wizji lokalnych 13 listopada 2015 roku z inżynierem nadzoru nadleśnictwa Ustroń, w sprawie zagrażających konarów, oraz 13 października z Powiatowym zarządem dróg w sprawie chodnika.

                 Uczestniczyłem w wizji lokalnej u jednego z Lipowczan który to został wpisany na listę oczekujących na lokal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo