Sprawozdanie

lipow lipow 2 lipow 3

 

Sprawozdanie z działalności radnego Piotra Nowaka dla mieszkańców Lipowca

                          Dotychczas wpłynęło do mnie 60 spraw które zostały poddane interwencji w urzędzie miasta i nie tylko, ponieważ część wymagała interwencji w RZGW, (obecnie WODY POLSKIE) Nadleśnictwa czy Powiatu, z tymi tematami zazwyczaj wiąże się zwłoka. I tak na 60 zgłoszeń

1 dokonano mailem,   28 osobiście,   10 telefonicznie,   1 przez sms,     6 facebook,    16 za pośrednictwem mojego bloga.

                        Większość tych spraw załatwiane była pismem bo 46 do Urzędu Miasta,  2 do Powiatu,   1 sprawa została załatwiona na sesji,  2 na komisjach,   1 za pomocą interpelacji (chodnik),   9 telefonicznie, zostały również wystosowane pisma do wszystkich radnych Powiatowych oraz jedno do Parlamentarzysty.

                            Tematy załatwiane podczas prac w komisjach takie jak wnioski o: Wykon sali gimnastycznej w sp5 podczas zmiany dachu,  zwiększenie ilości godzin pedagoga, uporządkowanie brzegów Wisły nie są ujęte w sprawozdaniu.

             Strona www.piotrnowak.com.pl umożliwiająca mieszkańcom zgłoszenia problemów oraz wypowiedzi na tematy związane z Lipowcem, w okresie od 1grudnia 2014r. do 14.09.2018r zyskała 11599 sesji, 7980 użytkowników, 23615 odsłon.

Podczas kadencji udało się doprowadzić do wizji takich służb jak : Nadleśnictwa, Nadzorem dróg, wydziału IGG Projektowanie Nadzór Budowlany.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo