co do zgłoszenia 25 o dotację na remont kościoła

Więc tak:

23,07,2015 „Mieszkaniec LIpowca” Poprosił za pomocą mojej strony o wsparcie dla nowego proboszcza

31,08,2015 Odwiedziłem księdza i wspólnie rozważaliśmy nad różnego typu potrzebami naszej parafii wtedy też dowiedziałem się pokrótce z jakimi problemami boryka się nasz proboszcz łącznie z kwestiami papierowymi. Na tamten czas nie ustaliliśmy konkretnie na co możemy złożyć wniosek ksiądz był w trakcie załatwiania papierów między innymi w starostwie ja sam byłem za podaniem we wniosku konkretnie celu.

17,05,2016 Ponowiona prośba tym razem od „mieszkaniec lipowca”

21,10,2016 został złożony wniosek o treścico do kościoła

wniosek został zarejestrowany w systemie kancelaryjnym pod numerem BP.KP-000771/16.

8,09,2017 została uchwalona uchwala
„w sprawie udzielenia dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków”
11 000 zł dla rzymskokatolickiej parafii pw. Podwyższenia Krzyża w Ustroniu Lipowcu

chciałbym zaznaczyć że po międzyczasie Ksiądz musiał się nieźle nachodzić i na załatwiać a to w urzędzie a to w starostwie. Chciałbym też serdecznie podziękować Pani Naczelnik wydziału mieszkaniowego Pani Dorocie Fijak jak i wszystkim osobą które pomogły księdzu przy papierach.

Samemu księdzu życzę powodzenia w wyprowadzaniu tematów związanych z szeroko pojętą papierologią zaczynając od spraw własnościowych przez konserwatora zabytków na prawie budowlanym kończąc.

Podsumowując

Nie jest to tak że Rada Miasta podjęła uchwałę a ksiądz o tym nie wie, nie rozumie tego pytania ksiądz jest mocno zaangażowany w takie tematy sam też musiał złożyć wniosek, więc jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy pomogli z osobą o niku Mieszkaniec LIpowca który zapoczątkował temat wsparcia i udało się, jest to jednak okupione wytrwałością samego proboszcza i bez Jego pełnego zaangażowania nie było by szans. A dlaczego ksiądz nie ogłosił tego po pierwsze uważam że nie ma takiej potrzeby a po drugie mogłoby zostać to źle odebrane, więc nie widzę w tym nic złego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo