Zgłoszenie numer 60 potrzebna większa kosiarka sp5

boisko szkoła sp5Zostałem poproszony o wsparcie w problemie jakim jest wykaszanie okolicy szkoły kosiarka ma swoje wykoszone a trawa strasznie szybko rośnie, areału jest na tyle dużo że jak Pan który wykasza skończy to pomału należy zacząć od początku.

Podczas spotkania w którym uczestniczyła Pani dyrektor oraz życzliwy Pan którego jeszcze nie wymienię, ponieważ nie pytałem o zgodę, zadeklarowałem poparcie i wniosek do urzędu o zakup kosiarki traktorka.

Po rozmowie z przewodniczącym rady miasta ARTUREM KLUZEM mogę jednoznacznie stwierdzić że posiadamy od niego 100 procent apropaty w tej kwestii. Sam Pan burmistrz na razie nie ma pomysłu na to skąd środki, możliwe że będzie należało przygotować stosowną uchwałę a szkoda bo mamy przerwę i nie ma sesji, a sprzęt już by się bardzo przydał, nie zmienia to faktu że żywię szczerą nadzieję że sprzęt uda się zakupić.

Urząd informuje, że wniosek o temacie „wniosek o kosiarkę dla sp5” został zarejestrowany w systemie kancelaryjnym pod numerem BP.KP-000908/18.

 

3 komentarze

 • Ja pisze:

  Może należy zlecić koszenie jakiemuś gospodarzowi przynajmniej tak bywało w poprzednich latach (tam gdzie wjedzie traktor) lub jakiejś firmie.

 • admin pisze:

  O tyle, o ile zgodzę się, że zlecić by można było, to traktor z kosiarką typu rotacyjna, jest tu absolutnie nie zasadna do utrzymania owych traw, na poziomie boiska do gry w piłkę nożną, na czym na tą chwilę bardzo zależy. Wniosek złożyłem z prośbą o zakup traktorka ogrodowego, co usprawni pracę teraz, oraz przyda się jak powstanie już obiekt.

 • admin pisze:

  Witam,
  Dziś odbyła się komisja budżetu i przestrzegania prawa która pozytywnie zaopiniowała wniosek.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo