zgłoszenie 59 Brak Transkomu brak transportu

        Dnia 1 lipca firma Przedsiębiorstwo Komunikacyjne TRANSKOM Sp. z o.o . w Skoczowie zaprzestało swojej działalności, od tamtego czasu otrzymałem dwa telefony, od osób które korzystały z tych że usług, z prośbą o pomoc. Należy nadmienić że część pasażerów dowiedziało się dopiero na przystanku że autobus nie jedzie. Na stronie Transkomu pojawiła się 27 czerwca informacja o zaprzestaniu działalności od 1 lipca nie rozumiem dlaczego nikt nie pofatygował się na przystanki aby takie ogłoszenie zamieścić, firma która od 1991 roku służyła nie jednemu z nas dorabiając się 1,5 ha zajezdni i dworca kończy działalność.

          Z naszej dzielnicy są osoby którym ta sytuacja uprzykrzyła życie autobus o 5.08 już nie jeździ a do pracy trzeba dojechać, cztery lata temu jedną z pierwszych moich spraw były przystanki na ulicy Leśnej całkiem nie dawno rozważałem wniosek o ich zadaszenie a tu tym czasem nie ma komu na nich się zatrzymywać.

1 komentarz

  • admin pisze:

    Po rozmowie z Panem Prezesem firmy Wispol 6 lipca 2018 r. dostałem obietnicę że podczas wprowadzenia korekt rozkładu spróbują uwzględnić aby ich transport był również w okresie poza szkolnym,na tą chwilę w miesiącu lipcu i sierpniu się nic nie zmieni między innymi dlatego że załatwienie zezwolenia trwa 1,5 miesiąca więc to i tak jest wrzesień.

    Co do transkomu niestety co dzwonie to prezesa nie ma pozostawiłem numer telefonu niestety do dziś nie zadzwonił szkoda chciałem zapytać czy jest realne uratować transkom np poprzez wsparcie z 12 gmin powiatu cieszyńskiego taki pomysł niech gminy trochę pomogę a miedzy innymi dzieci będą miały jak jeździć do szkoły w tej sprawie skierowałem już pismo do urzędu z zapytaniem czy jest to możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo