Konsultacje społeczne (smog)

Bardzo proszę o wypowiedzenie się osób na temat związany z smogiem, a w związku z przeróżnymi pomysłami różnych autorów których obecnie nie podaję (podam po konsultacji)  proszę o komentarze następujących tematów.

  1. Czy należy wprowadzać działania informacyjne lub co robić z imprezami w momencie, kiedy są przekroczenia jakości powietrza powyżej 200 µg/mLodowisko, czy treningi dzieci na Kuźni.
  2. Całkowity zakaz spalania węgla i drewna ?

 

 

 

1 komentarz

  • Lipowczanin pisze:

    Smog smogiem to najlepiej juz nic nie róbmy nie ruszamjmy się z domów i niczym nie palmy węgiel zły drewno złe wszystko złe robienie z igły widły dofinansowanie dla wybranych na wymianę pieca i wielu na to nie stać. Jest wiele innych ważniejszych problemów!!! A na komin każdy powinien dostać filtr wiadomo to też kosztuje ale chyba warto zrobić coś w tym kierunku i wtedy można wszystko spalac (No może nie wszystko) ale jakość węgla czy drewna nie będzie przeszkoda. Ciekawe co będziemy robić z tym drewnem z lasów które się wycina i węglem skoro nie bd nimi wolno palić zaleja nas śmieci a lasy zjedzą Korniki i grzyb i robale. Spalarnie śmieci istnieją wiadomo w specjalnych warunkach się to spała bla bla bla … To może w domach zróbmy takie mini spalarnie śmieci z podobnymi warunkami trzeba myśleć w ten sposób a nie, zakazywac wszystkiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo