Chodnik koncepcja odp Starosty

odp od Starosty co do ChodnikaW załączniku odpowiedź Pana Starosty Powiatu Cieszyńskiego Janusza Króla

23 października napisałem do wszystkich radnych powiatowych z prośbą o wsparcie w sprawie naszego problemu, oraz poprosiłem „Naszą”Panią Radną Powiatową Annę Suchanek o złożenie w tej sprawie interpelacji i tak mamy efekt w załączniku interpelacja.

inter as 1 inter a s 2 inter 3 as

Oczywiście to dopiero początek i jeszcze nic nie wiadomo, ale już pragnę podziękować pewnej grupie ludzi którzy dostrzegają ten problem a więc,

SERDECZNE DZIĘKI :

ZA POPARCIE ZE STRONY RADY MIASTA USTROŃ

KOMISJI ARCHITEKTURY, INWESTYCJI, GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ KTÓREJ PRZEWODNICZY ADRIANA KWAPISZ – PIETRZYK

KOMISJI BUDŻETU I PRZESTRZEGANIA PRAWA KTÓREJ PRZEWODNICZY GRZEGORZ KRUPA

ZA POPARCIE  RADNYCH POWIATOWYCH

PANI ANNIE SUCHANEK ZA ZŁOŻENIE INTERPELACJI

ZROZUMIENIE ZE STRONY STAROSTY JANUSZA KRÓLA oraz BURMISTRZA NASZEGO MIASTA

 

 

 

 

Jak Państwo Wiecie w 2015 roku rozpocząłem batalię o chodnik na ulicy Lipowskiej na odcinku od ulicy Szkolnej do ulicy Leśnej po zebraniu podpisów rozpoczęło się pisanie petycji które zostały wysłane nawet do ówczesnego Pana Parlamentarzysty następnie udało się mi doprowadzić do oględzin. Cała dokumentacja dostępna jest na moim blogu. w późniejszym etapie została w tej sprawie złożona interpelacja do powiatu i urzędu miasta Ustroń.

I Tak drodzy Państwo doczekaliśmy się pierwszego poważnego kroku który miałby na celu rozwiązać problem braku chodnika w danym miejscu jest to koncepcja budowy chodnika, wykonana na zlecenie Urzędu Miasta Ustroń przez firmę REMAPOL zaznaczam iż jest to dopiero koncepcja czyli warianty które należy przeanalizować i mam nadzieję wcielić w życie.

Mapa_Ustron_Lipowska0_Plan_orientacyjny1_Wariant_12_Wariant_2 3_wariant_3 3_wariant_3 4_Konstrukcja_wariantowa 5_Szczegoly_konstrukcyjne 5_Szczegoly_konstrukcyjne Opis_tech_1.0 Analiza_wariantow Strona_tytulowa Zalacznik_1 Zalacznik_2 Zalacznik_3 Zalacznik_4 Zalacznik_5 Zalacznik_6 Analiza_wariantow Strona_tytulowa Zalacznik_1 Zalacznik_2 Analiza_stanu_wlasnosciowego Strona_tytulowa Zalacznik_1 Zalacznik_2 Zalacznik_4 Zalacznik_5 strona_tyt Wytyczne Kosztorys budowy chodnika Opinia dla przedstawionych wariantów_24.08.2017 oświadczenie wykonawcy

 

 

 

1 komentarz

  • admin pisze:

    Projekt uchwały numer BRM 00064282018 Zakłada Przyjęcie do realizacji zadania od Powiatu Cieszyńskiego dotyczącego budowy chodnika w ciągu ulicy Lipowskiej od ulicy Szkolnej do ulicy Leśnej.

    W zakresie dokumentacji projektowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo